Hakkımızda

1992 yılında kurucumuz Ömer Çınar ile çalışma hayatına başlayan Ahsen dolap , bir Afyon markası olarak ; kalitesi ve zamanında hizmet anlayışı ile Afyonkarahisar ve bölgesinde müşterilerimizin vazgeçilmezi olmuştur.30 yıllık tecrübesini profesyonel anlayışla birleştiren markamız ile Bize Verilen Değer‘in farkında olarak sektörde öncü olmaya devam ediyoruz..

Çalıştığımız Firmalar

Neler Yapıyoruz

DANIŞMANLIK

Yaşam alanlarımız düşündüğümüzden daha fazla özen ister. Herkes zevklerimiz, çevremiz yani bize dair ne varsa yansıtan, içine girdiğimiz anda evde olma hissi yaşatan bir alanda yaşamak ister. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir mobilya dekorasyon alışverişi yapmak kadar kişinin kendisine özel bir mekan düzen oluşturmakta önemlidir.

Yeni bir alan yaratacaksınız ancak işlere nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, mobilya satın alırken kafanızda sürekli soru işaretleri varsa, aksesuar ve dekorasyon konularında tereddütleriniz varsa Ahsen dolap olarak yanınızdayız. Uzman arkadaşlarımız; mekanın her alanıyla ilgili öneriler, doğru ve yanlışlar, kumaş, renk, form seçimleri gibi konularda yardım ve mobilya satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği gibi konularda, “size özel” bir dekorasyon önerileri sunuyor. Önce sizi dinliyor daha sonra bütçe ve zevklerinizi birleştirerek size en uygun alternatifleri sunuyor, hayalinizdeki yaşam alanına bir adım daha yaklaşmanıza yardımcı oluyoruz

 

KEŞİF VE PROJELENDİRME

Hayalinizi gerçekleştirmek adına iletişim numaralarından randevu alarak ücretsiz keşif yapıyoruz alanlarınıza uygun projeler tasarlayıp siz değerli müşterilerimize bilgisayar ortamında 3d çizimler ile  bire bir proje sunumu gerçekleştiriyoruz.